Joanna Brodzik dla WOŚP 2017

Wylicytuj elektryzujący trening z Joanną Brodzik w 27 minut! Z wielką przyjemnością zapraszamy do tegorocznej aukcji, której przedmiotem jest trening personalny EMS w 27minut.

Elektryzujący trening z Joanną Brodzik w 27 minut!

Jako kobieta, zodiakalny koziorożec (który z natury lubi podejmować wyzwania), aktorka i co najważniejsze matka bliźniaków – za jeden z głównych celów obrałam sobie konieczność zadbania o swoją kondycję. Mając tak niewiele wolnego czasu, przekonałam się, że trening „27 minut” idealnie wpisuje się w mój harmonogram dnia i daje wspaniałe rezultaty.

Czym jest elektryzujący trening „27 minut”?

Trening EMS to elektrostymulacja mięśni i chociaż brzmi to intrygująco, to tak naprawdętrening EMS uruchamia do pracy wszystkie mięśnie. Zabieg elektrostymulacji, dzięki bodźcom elektrycznym, jednocześnie pobudza mięśnie antagonistyczne (czyli zginacze i prostowniki) oraz mięśnie synergistyczne (współdziałające przy wykonywaniu tego samego ruchu).

Będę Twoim Trenerem 🙂

W tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy razem z siłownią „27 minut” chcemy podarować Ci do wylicytowania trening „pod prądem”, w którym to ja będę pełniła rolę trenerki, i na ten jeden dzień zamienię się miejscem z Szymonem Bartoszkiem, który na co dzień jest odpowiedzialny za każdy mój trening. Wówczas będę mogła przeprowadzić Cię przez serie ćwiczeń, które na pewno sprawią, że poczujesz się wspaniale 🙂

Zapraszam Cię na elektryzujący trening, wspólną rozmowę i podjęcie wyzwania, bo tak naprawdę każdy nasz wysiłek procentuje dobrą energią. A jak wiesz, ta dobra energia zawsze do nas wraca. I tym razem chciałabym byśmy wspólnie podarowali trochę optymizmu i szereg ciepłych myśli, oraz w szczególności środki finansowe (z licytacji) tym najbardziej potrzebującym, dlatego też liczę na Twoje, a w zasadzie Wasze wsparcie, bo przecież wszyscy możemy pomóc! 🙂

Zapraszam do licytacji: goo.gl/G79tMz 

Ps. Ja już czekam na nasz wspólny trening. Do zobaczenia! 🙂

Joanna Brodzik